Aarding
Aarding
In 1959 werd het bedrijf Aarding opgericht. De naam is afgeleid van de aardelektrode die vaak is toegepast als bliksemafleider. Na verloop van tijd trad een productverbreding toe en werden de eerste machines ontworpen. Vanaf 1963 ontwikkelde en produceerde Aarding stalen tunnelbekistingen voor de huizenbouw. Deze bekistingen betekende een enorme vooruitgang in de bouwindustrie. Eind jaren ‘60 haalde het bedrijf de eerste orders van het Ministerie van Defensie binnen.
Certificaten
Machinefabriek Aarding is sinds 1982 AQAP-4 en sinds 1991 AQAP-110 gecertificeerd. In 1982 ontving Aarding een prijs voor het meest innoverende bedrijf van Nederland. In de jaren '90 behaalde Aarding zowel het ISO-9001 kwaliteitscertificaat als het VCA**-certificaat.
Huidige situatie
Inmiddels is de Aarding Groep uitgegroeid tot meer dan vijftien verschillende Aarding bedrijven. Aarding is gespecialiseerd onder andere in de betonindustrie, defensie, machinebouw, apparatenbouw, scheepsbouw en parkeeroplossingen. Kijk op www.aarding.nl voor meer informatie over het bedrijf.
